Жіночі зимові спортивні черевики Rieker
3 550 грн
4 520 грн
(−30%)
Акційна ціна за промокодом: SALE
3 150 грн
|
Код товару: |
013835 |
|
Колір: |
чорний |
|
Матеріал: |
натуральна шкіра, екошкіра |
Стильні та неймовірно комфортні жіночі спортивні черевики від відомого бренду Rieker стануть незамінним вибором для зимового сезону. Модель виконана з якісних матеріалів у чорному кольорі із сірими акцентами. Оснащені практичною комбінованою застібкою на шнурівці та блискавці, що забезпечує ідеальну фіксацію на нозі. Легка та зносостійка поліуретанова підошва гарантує чудову амортизацію та стійкість на зимових поверхнях, а м'яка внутрішня обробка надійно зберігає тепло навіть у холодну погоду.
| Фасон: | Спортивні черевики |
| Сезон: | зима |
| Стиль: | спортивний |
| Колір: | чорний |
| Колір виробника: | schwarz/anthrazit//schwarz/black |
| Матеріал підошви: | ПУ (поліуретан) |
| Каблук, підошва: | спортивна підошва, 3.5 см |
| Товщина платформи: | підошва 2.0 см |
| Висота взуття: | висота з каблуком 11.0 см |
| Повнота взуття: | Нормальна F (6) |
| Застібка: | шнурівка, блискавка |
| Зовнішній матеріал: | натуральна шкіра, екошкіра |
| Назва матеріалу: | Mombasa/Massa/Knit/Virage |
| Склад: | 45,89% - натуральна шкіра; 40,26% - екошкіра; 13,85% - текстиль |
| Розмірна сітка: | Розмір Устілка(мм) Стопа(мм) 36 233 227-233 37 239 234-239 38 246 240-246 39 253 247-253 40 259 254-259 41 266 260-266 42 273 267-273 43 280 274-279 |
| Внутрішній матеріал: | натуральна овеча вовна, мембрана, текстильна устілка |
| Особливості: | мембрана |
| Артикул: | L7110-01 |
| Країна бренду: | Німеччина |
| Країна виробник: | Словаччина |
* Усі числові параметри та фотографія взуття 38 розміру
- Таблиця розмірів
- Параметри моделі
+38 (050) 59-817-15
+38 (098) 09-817-15
Подзвонити на Viber
Подзвонити на WhatsApp
Подзвонити на Telegram
mir-obuvi@ukr.net