Жіночі зимові чоботи Soldi
1 000 грн
1 285 грн
(−53%)
Акційна ціна за промокодом: SALE
600 грн
|
Код товару: |
013774 |
|
Колір: |
синій |
|
Матеріал: |
натуральна шкіра |
Елегантні жіночі зимові чоботи глибокого синього кольору виконані з якісної натуральної шкіри з вираженою фактурною поверхнею. Модель вирізняється лаконічним дизайном, має блискавку-застібку, що забезпечує зручність при щоденному взуванні. М'яка халява ефектно драпірується, створюючи стильний сучасний образ. Стійка плоска підошва гарантує комфорт під час тривалих прогулянок у холодну погоду, а якісний внутрішній утеплювач надійно захистить ваші ноги від низьких температур і забезпечить оптимальний мікроклімат у зимовий період.
| Фасон: | Чоботи |
| Сезон: | зима |
| Стиль: | повсякденний |
| Колір: | синій |
| Каблук, підошва: | каблук низький, 2.0 см |
| Товщина платформи: | підошва 1.0 см |
| Висота взуття: | висота з каблуком 30.0 см |
| Повнота взуття: | Комфортна G (7) |
| Застібка: | блискавка |
| Зовнішній матеріал: | натуральна шкіра |
| Внутрішній матеріал: | натуральна овеча вовна, хутряна устілка |
| Артикул: | 10359 |
| Країна бренду: | Україна |
| Країна виробник: | Україна |
* Усі числові параметри та фотографія взуття 38 розміру
- Таблиця розмірів
- Параметри моделі
+38 (050) 59-817-15
+38 (098) 09-817-15
Подзвонити на Viber
Подзвонити на WhatsApp
Подзвонити на Telegram
mir-obuvi@ukr.net