Жіночі зимові чоботи Stepter
3 230 грн
5 015 грн
(−44%)
Акційна ціна за промокодом: SALE
2 830 грн
|
Код товару: |
013341 |
|
Колір: |
чорний |
|
Матеріал: |
натуральний велюр |
Stepter - модель №013341 - інтернет-магазин club.mir-obuvi.com
Виберіть розмір
| Склад м.Дніпро тільки онлайн замовлення графік роботи з 10:00 до 20:00 (098) 098-17-15 |
41 |
| Фасон: | Чоботи |
| Сезон: | зима |
| Стиль: | повсякденний |
| Колір: | чорний |
| Колір виробника: | чорний |
| Матеріал підошви: | ТПГ (термопластична гума) |
| Каблук, підошва: | каблук середній, 6.5 см |
| Товщина платформи: | підошва 1.5 см |
| Висота взуття: | висота з каблуком 36.0 см |
| Охоплення халяви: | обхват гомілки 37.0 см |
| Повнота взуття: | Комфортна G (7) |
| Застібка: | блискавка |
| Зовнішній матеріал: | натуральний велюр |
| Розмірна сітка: | Розмір Устілка(мм) Стопа(мм) 35 230 226-230 36 235 231-235 37 240 236-240 38 245 241-245 39 250 246-250 40 255 251-255 41 260 256-260 |
| Внутрішній матеріал: | єврохутро (штучне хутро), хутряна устілка |
| Артикул: | 6672 |
| Країна бренду: | Україна |
| Країна виробник: | Україна |
* Усі числові параметри та фотографія взуття 38 розміру
- Таблиця розмірів
- Параметри моделі
+38 (050) 59-817-15
+38 (098) 09-817-15
Подзвонити на Viber
Подзвонити на WhatsApp
Подзвонити на Telegram
mir-obuvi@ukr.net