Жіночі зимові чоботи Veritas
3 490 грн
6 340 грн
(−57%)
Акційна ціна за промокодом: SALE
2 756 грн
|
Код товару: |
013035 |
|
Колір: |
чорний |
|
Матеріал: |
натуральна замша |
Veritas - модель №013035 - інтернет-магазин club.mir-obuvi.com
Виберіть розмір
| Склад м.Дніпро тільки онлайн замовлення графік роботи з 10:00 до 20:00 (098) 098-17-15 |
38 |
| Фасон: | Чоботи |
| Сезон: | зима |
| Стиль: | повсякденний |
| Колір: | чорний |
| Колір виробника: | black |
| Матеріал підошви: | гума |
| Каблук, підошва: | каблук низький, 4.0 см |
| Товщина платформи: | підошва 2.0 см |
| Висота взуття: | висота з каблуком 26.0 см |
| Охоплення халяви: | обхват гомілки 33.0 см |
| Повнота взуття: | Комфортна G (7) |
| Застібка: | блискавка |
| Зовнішній матеріал: | натуральна замша |
| Внутрішній матеріал: | хутро натуральне (цигейка), устілка з натуральним хутром |
| Артикул: | F815-16M-S017-(52313-5) |
| Країна бренду: | Україна |
| Країна виробник: | Китай |
* Усі числові параметри та фотографія взуття 38 розміру
- Таблиця розмірів
- Параметри моделі
+38 (050) 59-817-15
+38 (098) 09-817-15
Подзвонити на Viber
Подзвонити на WhatsApp
Подзвонити на Telegram
mir-obuvi@ukr.net