Жіночі зимові повсякденні черевики Rieker
3 470 грн
4 720 грн
(−35%)
Акційна ціна за промокодом: SALE
3 070 грн
|
Код товару: |
013859 |
|
Колір: |
чорний |
|
Матеріал: |
натуральна шкіра, текстиль |
Стильні жіночі зимові черевики Rieker виконані в лаконічному дизайні, який ідеально доповнить будь-який повсякденний образ. Модель оснащена підошвою з високоякісної термогуми, що забезпечує відмінне зчеплення з поверхнею та надійний захист від холоду. Практичний верх гарантує комфорт під час щоденного носіння в зимовий період, а зручна блискавка дозволяє легко взувати та знімати взуття. Це ідеальний вибір для тих, хто цінує поєднання функціональності, довговічності та сучасного зовнішнього вигляду у повсякденному взутті.
| Фасон: | Повсякденні черевики |
| Сезон: | зима |
| Стиль: | повсякденний |
| Колір: | чорний |
| Колір виробника: | schwarz/black |
| Матеріал підошви: | ТПГ (термопластична гума) |
| Каблук, підошва: | плоска підошва, 3.8 см |
| Товщина платформи: | підошва 2.5 см |
| Висота взуття: | висота з каблуком 17.0 см |
| Повнота взуття: | Середня F+ (6, 5) |
| Застібка: | блискавка |
| Зовнішній матеріал: | натуральна шкіра, текстиль |
| Назва матеріалу: | Rock/Stretch Amster/Dickson |
| Склад: | 26,49% - натуральна шкіра; 1,12% - екошкіра; 72,39% - текстиль |
| Розмірна сітка: | Розмір Устілка(мм) Стопа(мм) 36 233 227-233 37 239 234-239 38 246 240-246 39 253 247-253 40 259 254-259 41 266 260-266 42 273 267-273 43 280 274-279 |
| Внутрішній матеріал: | утеплена підкладка, мембрана, устілка велюр + повсть |
| Особливості: | мембрана |
| Артикул: | Y4353-00 |
| Країна бренду: | Німеччина |
| Країна виробник: | Туніс |
* Усі числові параметри та фотографія взуття 38 розміру
- Таблиця розмірів
- Параметри моделі
+38 (050) 59-817-15
+38 (098) 09-817-15
Подзвонити на Viber
Подзвонити на WhatsApp
Подзвонити на Telegram
mir-obuvi@ukr.net