Жіночі зимові повсякденні черевики Rieker
3 470 грн
4 720 грн
(−35%)
Акційна ціна за промокодом: SALE
3 070 грн
|
Код товару: |
013913 |
|
Колір: |
кремовий |
|
Матеріал: |
екошкіра, текстиль |
Стильні та комфортні жіночі зимові черевики Rieker стануть ідеальним вибором для холодної пори року. Модель виконана у світлому бежевому кольорі з затишним хутряним оздобленням зверху. Підошва з термогуми забезпечує чудове зчеплення з поверхнею та захищає від промерзання. Комбінована застібка у вигляді шнурівки та бічної блискавки гарантує зручність взування та надійну фіксацію на нозі. Практичний повсякденний дизайн відмінно поєднується з будь-яким гардеробом.
| Фасон: | Повсякденні черевики |
| Сезон: | зима |
| Стиль: | повсякденний |
| Колір: | кремовий |
| Колір виробника: | crema/brown/beige |
| Матеріал підошви: | ТПГ (термопластична гума) |
| Каблук, підошва: | танкетка низька, 3.4 см |
| Товщина платформи: | підошва 2.5 см |
| Висота взуття: | висота з каблуком 15.0 см |
| Повнота взуття: | Середня F+ (6, 5) |
| Застібка: | шнурівка, блискавка |
| Зовнішній матеріал: | екошкіра, текстиль |
| Назва матеріалу: | Greece/Eagle/Teddy |
| Склад: | 82,4% - екошкіра; 17,6% - текстиль |
| Розмірна сітка: | Розмір Устілка(мм) Стопа(мм) 36 233 227-233 37 239 234-239 38 246 240-246 39 253 247-253 40 259 254-259 41 266 260-266 42 273 267-273 43 280 274-279 |
| Внутрішній матеріал: | штучне хутро, устілка велюр + повсть |
| Особливості: | прошивка |
| Артикул: | Z0121-60 |
| Країна бренду: | Німеччина |
| Країна виробник: | Марокко |
* Усі числові параметри та фотографія взуття 38 розміру
- Таблиця розмірів
- Параметри моделі
+38 (050) 59-817-15
+38 (098) 09-817-15
Подзвонити на Viber
Подзвонити на WhatsApp
Подзвонити на Telegram
mir-obuvi@ukr.net