Жіночі зимові кросівки Rieker Evolution
4 030 грн
5 505 грн
(−34%)
Акційна ціна за промокодом: SALE
3 630 грн
|
Код товару: |
013912 |
|
Колір: |
чорний |
|
Матеріал: |
екошкіра, текстиль |
Стильні жіночі зимові кросівки Rieker Evolution стануть ідеальним вибором для активного способу життя в холодну пору року. Модель виконана з високоякісних матеріалів із застосуванням мембрани R-Tex, що забезпечує захист від вологи та вітру. Продумана підошва із поєднання легкого ЕВА та зносостійкої гуми гарантує чудову амортизацію та відмінне зчеплення з будь-якою поверхнею, забезпечуючи комфорт під час тривалого носіння в зимових умовах.
| Фасон: | Кросівки |
| Сезон: | зима |
| Стиль: | спортивний |
| Колір: | чорний |
| Колір виробника: | schwarz/black |
| Матеріал підошви: | ЕВА (етиленвінілацетат), гума |
| Каблук, підошва: | спортивна підошва, 5.8 см |
| Товщина платформи: | підошва 3.5 см |
| Висота взуття: | висота з каблуком 16.0 см |
| Повнота взуття: | Комфортна G (7) |
| Застібка: | шнурівка |
| Зовнішній матеріал: | екошкіра, текстиль |
| Назва матеріалу: | Nabukino/Foilmatt/Tokio |
| Склад: | 44,65% - екошкіра; 55,35% - текстиль |
| Розмірна сітка: | Розмір Устілка(мм) Стопа(мм) 36 233 227-233 37 239 234-239 38 246 240-246 39 253 247-253 40 259 254-259 41 266 260-266 42 273 267-273 43 280 274-279 |
| Внутрішній матеріал: | натуральна овеча вовна, мембрана, знімна текстильна устілка |
| Особливості: | мембрана |
| Артикул: | W3570-01 |
| Країна бренду: | Німеччина |
| Країна виробник: | В`єтнам |
* Усі числові параметри та фотографія взуття 38 розміру
- Таблиця розмірів
- Параметри моделі
+38 (050) 59-817-15
+38 (098) 09-817-15
Подзвонити на Viber
Подзвонити на WhatsApp
Подзвонити на Telegram
mir-obuvi@ukr.net