Жіночі зимові повсякденні черевики Rieker
3 940 грн
5 390 грн
(−34%)
Акційна ціна за промокодом: SALE
3 540 грн
|
Код товару: |
013908 |
|
Колір: |
чорний |
|
Матеріал: |
натуральна шкіра, екошкіра, текстиль |
Стильні жіночі зимові черевики від відомого бренду Rieker стануть незамінним вибором для холодних днів. Модель виконана з якісних матеріалів та доповнена м'яким хутряним відворотом, що забезпечує додаткове тепло. Міцна підошва з поліуретану гарантує відмінне зчеплення з поверхнею та комфорт під час тривалої ходьби. Оригінальний дизайн із декором у вигляді сніжинок надає взуттю особливого шарму.
Виберіть розмір
| Фасон: | Повсякденні черевики |
| Сезон: | зима |
| Стиль: | повсякденний |
| Колір: | чорний |
| Колір виробника: | schwarz/anthrazit |
| Матеріал підошви: | ПУ (поліуретан) |
| Каблук, підошва: | танкетка низька, 3.9 см |
| Товщина платформи: | підошва 2.5 см |
| Висота взуття: | висота з каблуком 14.0 см |
| Повнота взуття: | Нормальна F (6) |
| Застібка: | шнурівка, блискавка |
| Зовнішній матеріал: | натуральна шкіра, екошкіра, текстиль |
| Назва матеріалу: | Rock/Dickson/Pellenz |
| Склад: | 62,28% - натуральна шкіра; 1,73% - екошкіра; 35,99% - текстиль |
| Розмірна сітка: | Розмір Устілка(мм) Стопа(мм) 36 233 227-233 37 239 234-239 38 246 240-246 39 253 247-253 40 259 254-259 41 266 260-266 42 273 267-273 43 280 274-279 |
| Внутрішній матеріал: | натуральна овеча вовна, мембрана, велюрова устілка |
| Особливості: | мембрана |
| Артикул: | L7106-00 |
| Країна бренду: | Німеччина |
| Країна виробник: | Туніс |
* Усі числові параметри та фотографія взуття 38 розміру
- Таблиця розмірів
- Параметри моделі
+38 (050) 59-817-15
+38 (098) 09-817-15
Подзвонити на Viber
Подзвонити на WhatsApp
Подзвонити на Telegram
mir-obuvi@ukr.net