Жіночі зимові повсякденні черевики Rieker
3 470 грн
4 720 грн
(−35%)
Акційна ціна за промокодом: SALE
3 070 грн
|
Код товару: |
013894 |
|
Колір: |
чорний |
|
Матеріал: |
екошкіра |
Стильні жіночі повсякденні черевики від відомого бренду Rieker — це ідеальний вибір для комфортної зими. Модель виконана в класичному чорному кольорі та вирізняється зручною конструкцією. Підошва з міцного поліуретану забезпечує чудову амортизацію та стійкість на слизьких поверхнях. Комбінована застібка у вигляді шнурівки та функціональної блискавки дозволяє легко взувати та знімати взуття, забезпечуючи ідеальну фіксацію на нозі. Практичний дизайн робить їх чудовим доповненням до будь-якого повсякденного образу, гарантуючи тепло та комфорт протягом усього дня.
| Фасон: | Повсякденні черевики |
| Сезон: | зима |
| Стиль: | повсякденний |
| Колір: | чорний |
| Колір виробника: | schwarz/black |
| Матеріал підошви: | ПУ (поліуретан) |
| Каблук, підошва: | спортивна підошва, 3.5 см |
| Товщина платформи: | підошва 2.0 см |
| Висота взуття: | висота з каблуком 15.0 см |
| Повнота взуття: | Середня F+ (6, 5) |
| Застібка: | шнурівка, блискавка |
| Зовнішній матеріал: | екошкіра |
| Назва матеріалу: | Nabukino |
| Склад: | 100% - екошкіра |
| Розмірна сітка: | Розмір Устілка(мм) Стопа(мм) 36 233 227-233 37 239 234-239 38 246 240-246 39 253 247-253 40 259 254-259 41 266 260-266 42 273 267-273 43 280 274-279 |
| Внутрішній матеріал: | штучне хутро, велюрова устілка |
| Особливості: | прошивка |
| Артикул: | 45920-01 |
| Країна бренду: | Німеччина |
| Країна виробник: | Марокко |
* Усі числові параметри та фотографія взуття 38 розміру
- Таблиця розмірів
- Параметри моделі
+38 (050) 59-817-15
+38 (098) 09-817-15
Подзвонити на Viber
Подзвонити на WhatsApp
Подзвонити на Telegram
mir-obuvi@ukr.net