Жіночі демісезонні повсякденні черевики Rieker Evolution
4 800 грн
|
Код товару: |
056417 |
|
Колір: |
білий |
|
Матеріал: |
натуральна шкіра, екошкіра |
Стильні жіночі черевики Rieker Evolution стануть ідеальним доповненням вашого повсякденного гардероба. Виконані з якісних матеріалів, вони забезпечують максимальний комфорт при тривалому носінні. Інноваційна підошва з ЕВА володіє відмінними амортизаційними властивостями, знижуючи навантаження на стопу. Лаконічний бежевий колір і надійна шнурівка роблять цю модель універсальною для будь-якого демісезонного образу, підкреслюючи ваш смак.
Виберіть розмір
| Фасон: | Повсякденні черевики |
| Сезон: | демісезон |
| Стиль: | повсякденний |
| Колір: | білий |
| Колір виробника: | kreide/kreide |
| Матеріал підошви: | ЕВА (етиленвінілацетат) |
| Каблук, підошва: | каблук низький,платформа, 4.9 см |
| Товщина платформи: | підошва 3.0 см |
| Висота взуття: | висота з каблуком 18.0 см |
| Повнота взуття: | Дуже комфортна G+ (7, 5) |
| Застібка: | шнурівка, блискавка |
| Зовнішній матеріал: | натуральна шкіра, екошкіра |
| Назва матеріалу: | Maya/Kazan |
| Склад: | 78,09% - натуральна шкіра; 21,91% - екошкіра |
| Розмірна сітка: | Розмір Устілка(мм) Стопа(мм) 36 233 227-233 37 239 234-239 38 246 240-246 39 253 247-253 40 259 254-259 41 266 260-266 42 273 267-273 43 280 274-279 |
| Внутрішній матеріал: | текстиль, знімна велюрова устілка |
| Артикул: | W1877-80 |
| Країна бренду: | Німеччина |
| Країна виробник: | В`єтнам |
* Усі числові параметри та фотографія взуття 38 розміру
- Таблиця розмірів
- Параметри моделі
+38 (050) 59-817-15
+38 (098) 09-817-15
Подзвонити на Viber
Подзвонити на WhatsApp
Подзвонити на Telegram
mir-obuvi@ukr.net