Жіночі демісезонні повсякденні черевики Rieker
4 200 грн
|
Код товару: |
056416 |
|
Колір: |
зелений |
|
Матеріал: |
екошкіра |
Стильні жіночі демісезонні черевики від відомого бренду Rieker стануть незамінним елементом вашого повсякденного гардеробу. Модель виконана у практичному оливковому кольорі з якісних матеріалів. Підошва з легкого та зносостійкого поліуретану забезпечує відмінну амортизацію та комфорт під час ходьби протягом усього дня. Зручна комбінація шнурівки та блискавки дозволяє ідеально зафіксувати взуття на нозі, забезпечуючи надійну посадку та легкість одягання.
| Фасон: | Повсякденні черевики |
| Сезон: | демісезон |
| Стиль: | повсякденний |
| Колір: | зелений |
| Колір виробника: | liane |
| Матеріал підошви: | ПУ (поліуретан) |
| Каблук, підошва: | спортивна підошва, 3.4 см |
| Товщина платформи: | підошва 2.5 см |
| Висота взуття: | висота з каблуком 11.0 см |
| Повнота взуття: | Середня F+ (6, 5) |
| Застібка: | шнурівка, блискавка |
| Зовнішній матеріал: | екошкіра |
| Назва матеріалу: | Morelia |
| Склад: | 100% - екошкіра |
| Розмірна сітка: | Розмір Устілка(мм) Стопа(мм) 36 233 227-233 37 239 234-239 38 246 240-246 39 253 247-253 40 259 254-259 41 266 260-266 42 273 267-273 43 280 274-279 |
| Внутрішній матеріал: | текстиль, устілка велюр + повсть |
| Особливості: | прошивка |
| Артикул: | 55048-54 |
| Країна бренду: | Німеччина |
| Країна виробник: | Туніс |
* Усі числові параметри та фотографія взуття 38 розміру
- Таблиця розмірів
- Параметри моделі
+38 (050) 59-817-15
+38 (098) 09-817-15
Подзвонити на Viber
Подзвонити на WhatsApp
Подзвонити на Telegram
mir-obuvi@ukr.net