Жіночі зимові повсякденні черевики Remonte
4 610 грн
6 330 грн
(−33%)
Акційна ціна за промокодом: SALE
4 210 грн
|
Код товару: |
013862 |
|
Колір: |
сірий |
|
Матеріал: |
натуральна шкіра, текстиль |
Стильні жіночі зимові черевики від бренду Remonte — це ідеальне поєднання комфорту та сучасного дизайну для холодної пори року. Модель виконана з якісного матеріалу в універсальному сірому кольорі з оригінальним бежевим текстильним відворотом. Зручна шнурівка дозволяє ідеально зафіксувати взуття на нозі, а практична підошва з високоякісної термогуми забезпечує відмінне зчеплення з поверхнею та надійний захист від промерзання. Ці черевики стануть чудовим доповненням вашого повсякденного гардеробу, забезпечуючи тепло, сухість і комфорт під час тривалих прогулянок містом.
| Фасон: | Повсякденні черевики |
| Сезон: | зима |
| Стиль: | повсякденний |
| Колір: | сірий |
| Колір виробника: | smoke/fumo/wood/chestnut |
| Матеріал підошви: | ТПГ (термопластична гума) |
| Каблук, підошва: | танкетка низька, 3.9 см |
| Товщина платформи: | підошва 2.0 см |
| Висота взуття: | висота з каблуком 17.0 см |
| Повнота взуття: | Комфортна G (7) |
| Застібка: | шнурівка, блискавка |
| Зовнішній матеріал: | натуральна шкіра, текстиль |
| Назва матеріалу: | Corado/Eagle/Filz/Eagle |
| Склад: | 73,06% - натуральна шкіра; 6,4% - екошкіра; 20,54% - текстиль |
| Розмірна сітка: | Розмір Устілка(мм) Стопа(мм) 36 233 227-233 37 239 234-239 38 246 240-246 39 253 247-253 40 259 254-259 41 266 260-266 42 273 267-273 43 280 274-279 |
| Внутрішній матеріал: | натуральна овеча вовна, мембрана, знімна вовняна устілка з фольгою |
| Особливості: | мембрана |
| Артикул: | R8477-46 |
| Країна бренду: | Німеччина |
| Країна виробник: | Туніс |
* Усі числові параметри та фотографія взуття 38 розміру
- Таблиця розмірів
- Параметри моделі
+38 (050) 59-817-15
+38 (098) 09-817-15
Подзвонити на Viber
Подзвонити на WhatsApp
Подзвонити на Telegram
mir-obuvi@ukr.net