Жіночі зимові повсякденні черевики Rieker
3 550 грн
4 835 грн
(−35%)
Акційна ціна за промокодом: SALE
3 150 грн
|
Код товару: |
013861 |
|
Колір: |
бежевий |
|
Матеріал: |
натуральна шкіра, екошкіра |
Стильні жіночі зимові черевики від відомого бренду Rieker стануть незамінним елементом вашого повсякденного гардероба. Модель виконана з якісного матеріалу в універсальному бежевому кольорі. Особлива підошва з термогуми забезпечує відмінне зчеплення з поверхнею та надійний захист від холоду, що робить їх ідеальними для зимових прогулянок. Зручна шнурівка гарантує комфортну фіксацію по нозі, а продуманий дизайн поєднує в собі практичність, довговічність і сучасну естетику, що відповідає високим стандартам комфорту Rieker.
| Фасон: | Повсякденні черевики |
| Сезон: | зима |
| Стиль: | повсякденний |
| Колір: | бежевий |
| Колір виробника: | camel |
| Матеріал підошви: | ТПГ (термопластична гума) |
| Каблук, підошва: | плоска підошва, 3.8 см |
| Товщина платформи: | підошва 2.5 см |
| Висота взуття: | висота з каблуком 13.0 см |
| Повнота взуття: | Середня F+ (6, 5) |
| Застібка: | шнурівка, блискавка |
| Зовнішній матеріал: | натуральна шкіра, екошкіра |
| Назва матеріалу: | Maya/Kazan |
| Склад: | 85,25% - натуральна шкіра; 14,75% - екошкіра |
| Розмірна сітка: | Розмір Устілка(мм) Стопа(мм) 36 233 227-233 37 239 234-239 38 246 240-246 39 253 247-253 40 259 254-259 41 266 260-266 42 273 267-273 43 280 274-279 |
| Внутрішній матеріал: | утеплена підкладка, знімна устілка велюр + повсть |
| Артикул: | Y4304-20 |
| Країна бренду: | Німеччина |
| Країна виробник: | Туніс |
* Усі числові параметри та фотографія взуття 38 розміру
- Таблиця розмірів
- Параметри моделі
+38 (050) 59-817-15
+38 (098) 09-817-15
Подзвонити на Viber
Подзвонити на WhatsApp
Подзвонити на Telegram
mir-obuvi@ukr.net