Жіночі демісезонні повсякденні черевики Rieker
2 685 грн
3 470 грн
(−33%)
Акційна ціна за промокодом: SALE
2 327 грн
|
Код товару: |
056228 |
|
Колір: |
сірий, чорний |
|
Матеріал: |
екошкіра |
Повсякденні черевики Rieker арт. 52584-45
Виберіть розмір
| Склад м.Дніпро тільки онлайн замовлення графік роботи з 10:00 до 20:00 (050) 59-817-15 |
36 |
| Фасон: | Повсякденні черевики |
| Сезон: | демісезон |
| Стиль: | повсякденний |
| Колір: | сірий, чорний |
| Колір виробника: | granit/black/schwarz//grau/grey |
| Матеріал підошви: | ПУ (поліуретан) |
| Каблук, підошва: | танкетка низька, 2.5 см |
| Товщина платформи: | підошва 1.0 см |
| Висота взуття: | висота з каблуком 11.0 см |
| Повнота взуття: | Середня F+ (6, 5) |
| Застібка: | без застібки |
| Зовнішній матеріал: | екошкіра |
| Назва матеріалу: | Kame/Lagro/Weaving |
| Склад: | 100% - екошкіра; |
| Розмірна сітка: | Розмір Устілка(мм) Стопа(мм) 36 233 227-233 37 239 234-239 38 246 240-246 39 253 247-253 40 259 254-259 41 266 260-266 42 273 267-273 43 280 274-279 |
| Внутрішній матеріал: | поліестер-велюр, вовняна устілка |
| Особливості: | прошивка |
| Артикул: | 52584-45 |
| Країна бренду: | Німеччина |
| Країна виробник: | Туніс |
* Усі числові параметри та фотографія взуття 38 розміру
- Таблиця розмірів
- Параметри моделі
+38 (050) 59-817-15
+38 (098) 09-817-15
Подзвонити на Viber
Подзвонити на WhatsApp
Подзвонити на Telegram
mir-obuvi@ukr.net